מטבעות הכנסיות הקדושות לנצרות בישראל

אנו יכולים לצפות בשלל גוונים

מדליות ומטבעות

מדליון בציפוי ברונזה, דו צדדי

מדליות ומטבעות

מדליות ומטבעות נהוג להעניק במגוון אירועים מיוחדים. לאורך תקופת הלימודים בתיכון, שירותינו הצבאי, פעילותנו הספורטיבית ועד ההתקדמות העקבית שלנו בתחום עיסוקנו – אנו רוכשים ניסיון רב כמו גם מחזקים את הקשרים עם סביבתנו. במקביל לכל זאת, ההשקעה הרבה בחיינו המקצועיים משתלמת לעיתים קרובות כאשר אנו מקבלים פריטי הוקרה על ההשקעה שלנו. מעוניינים להעניק מדליה או מטבע לאות הוקרה לקולגות לעבודה? בין אם מדובר במעמד זה או אחר, מומלץ לפנות אל חברת המטבעה בניהולו של דרור צחובוי. עובדיה של חברה זו הינם מומחים בתחום ייצור המדליות, המטבעות, קריסטלים, סמלים ועוד. כמו כן, מומחים אלו מלווים את קהל לקוחותיהם משלב הרעיון והעיצוב של המוצר ועד אספקתו.

 

מתי נעניק מדליות ומטבעות?

הרגעים הקסומים באמת הם אלו שאנו מציינים יחד עם קרובי המשפחה, החברים והעמיתים לעבודה שלנו. לעיתים קרובות, אנו אף ניתן מתנות ואותות הוקרה על ההשקעה ועל הרצון הטוב שאנשים אלו מעניקים – כאשר מדליות ומטבעות הם דוגמא מצוינת לכך. באילו אירועים נהוג לחלק פריטים אלו? נציין את חלקם כעת:

  • תחרויות ספורט – חלקנו נהנים לבצע פעילות ספורטיבית כזו או אחרת בשעות הפנאי שלהם. עם זאת, ישנם אנשים אשר לוקחים אהבה זו צעד אחד קדימה ומתחילים לעסוק בענף ספורט מסוים באופן מקצועי. ככל שחולף הזמן, כך המתאמנים הופכים למקצוענים, משתתפים בתחרויות לאומיות ובינלאומיות – ואף זוכים במדליה בהתאם למיקום אליו הגיעו.
  • חגים ואירועים לאומיים – בין אם מדובר בחגיגת העצמאות למדינת ישראל או שמא מדובר באירוע בקנה מידה גדול אחר, נהוג להנפיק במעמד זה מטבעות המנציחות זאת לדורות הבאים.
  • פעילות צבאית – לאורך השירות הצבאי, חלקנו נשתתף בפעילויות הדורשות כושר פיזי, מוטיבציה ודבקות במטרה. בסיומן של פעולות אלו, נהוג להעניק מדליה המוקירה את ערכי המצוינות הללו.

 

ליצור פריט איכותי ומרשים

חברות וארגונים שונים בארץ מעניקים מדליות ואף מטבעות במעמד חגיגי. כמו כן, חלקם אף מבקשים ליצור סמלים כאלו ואחרים אשר ילוו אותם לאורך השנים. לאור כל זאת, וכדי להנפיק פריטים כראוי כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת המטבעה בניהולו של דרור צחובוי – דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Open chat