מוצרי פרסום ומתנות

מוצרי פרסום ומתנות

נהוג לחלק מוצרי פרסום ומתנות בקרב עובדי החברה, חיילים מצטיינים, תלמידים שהשקיעו מאמצים כמו גם באירועים פרטיים ועסקיים חגיגיים. החל ממדליות, מטבעות, סיכות לעניבה הנושאות את לוגו החברה וכן הלאה – כך, ניתן יהיה להפתיע כראוי את הלקוחות, העובדים והחברים באמצעות פריטים מיוחדים. מתקרב חג ומחפשים אחר מתנות לעובדים? מארגנים כנס רשמי ומעוניינים להעניק למשתתפים מוצרי פרסום? כך או כך, כדי לקבל את המוצר המרשים והמקצועי ביותר יש לפנות אל חברת המטבעה. חברה זו, בניהולו של דרור צחובוי – דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי ז"ל. מאז ועד היום, מיצבה את עצמה חברה זו כאחת מהמובילות בארץ בתחום העיצוב והייצור של סמלים, מדליות, מגיני הוקרה ועוד.

 

מוצרי פרסום ומתנות – במספר נקודות חשובות

עולם העסקים של ימינו הינו מפותח למדי ותחרותי ביותר. לאור כל זאת, הולכת וגוברת ההבנה כי יש להשקיע משאבים רבים ביצירת ייחודיות על פני המתחרים. וזאת, כאשר עיצוב וייצור מוצרי פרסום ומתנות וחלוקתם בקרב העובדים והלקוחות היא דוגמא מעולה לכך. באילו אירועים ניתן לחלק פריטים אלו? נציין את חלקם כעת:

  • כנסים – חברות וארגונים רבים ברחבי הארץ מארגנים כנסים; אירועים אשר מטרתם, בין היתר, לארח נואמים ולקוחות מחו"ל, לנהל דיונים בתחום העיסוק הרלוונטי וכן הלאה. לאורך אירועים אלו, מקובל להציג את הישגי החברות כמו גם לחלק מגוון מוצרים פרסומיים ומתנות הנושאות את שם ולוגו החברה.
  • הרמת כוסית וטקסי מצטיינים בעבודה – בבואם של מועדי ישראל, אנו מתכנסים יחדיו ומרימים כוסית לחיי תקופה חדשה הנכנסת לחיינו. במקביל לכך, נהוג לכנס את עובדי החברה ולהעניק להם מתנות ייחודיות. החל ממטבעות ועד פריטים אחרים – מדובר בדרך מכובדת להעריך את העובדים האחראיים. כמו כן, ארגונים רבים מקיימים טקסי מצטיינים לאורכם עולים לבמה העובדים המשקיענים ומקבלים, לדוגמא, מדליות ומגן הוקרה.

 

המענה המדויק על דרישות הלקוח

חלק בלתי נפרד מתרבות ארגונית מרשימה הינה השקעה מתמדת בעובדים ובלקוחות. מעוניינים לחלק מוצרי פרסום לצורך קידום מכירות? ברצונכם לחלק מתנות בקרב עובדי החברה ומנהליה? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת המטבעה. בזכות עובדי החברה תקבלו את המענה המדויק על דרישותיכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Open chat