מוצרי קריסטל עם חריטת לייזר

תמונה תלת מימד בקריסטל

בזכות תמונה תלת מימד בקריסטל, אנו נוכל לתעד רגע מחיינו באופן המדויק והמרגש ביותר. ככל שחולפות השנים, יש לנו יותר ויותר סיבות לחגוג בקרב בני המשפחה, החברים והעמיתים לעבודה. כמו כן, בין אם מדובר באירועים משפחתיים או עסקיים – נהוג להעניק מתנה מכובדת ומרשימה.

אחד ההורים יוצא לפנסיה? מעוניינים להעניק מתנה לקרובת משפחה? ברצונכם להעניק אחר מתנה לעובד מצטיין?

כך או כך, כדי לקבל את המענה המקיף ביותר על בקשותיכם, יש לפנות אל חברת המטבעה.

חברה זו מנוהלת על ידי דרור צחובוי, דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי ז"ל.

תמונה תלת מימד בקריסטל: ליצור מתנה ייחודית

רבים מאתנו מחזיקים בשאיפות רבות. החל מרכישת השכלה, הקמת משפחה ועד חיפוש אחר מקצוע מרשים – אנו נכנסים למרוץ לאורכו אנו מנסים להגשים את חלומותינו על הצד הטוב ביותר. עם זאת, מדי פעם בפעם חשוב לא פחות לפנות זמן עבור האנשים החשובים באמת – ולהוקיר להם תודה על עזרתם. בין אם מדובר במשפחה, חברים וותיקים או קולגות בעבודה, מומלץ להעניק להם מתנה מכובדת אשר תסמל את הערכתכם. וזאת, כאשר תמונה תלת מימד בקריסטל הינה דוגמא מעולה לכך.

מדובר במתנה מקורית וייחודית המנציחה כראוי תמונה או צילום אהובים. עבודת החריטה עצמה תלויה במידה רבה באיכות התמונה. במילים אחרות, על התמונה להיות ברורה, בהירה וברזולוציה מתאימה. לאורכו של תהליך החריטה, בעלי המקצוע ישתמשו בקרני לייזר מיוחדות; קרני לייזר באמצעותן ניתן להעביר באופן ממוחשב את הקרינה לנקודה שמתחת לפני השטח של הקריסטל – וליצור את התוצאה האיכותית ביותר.

להעניק שירות מקצועי

על ידי חריטת התמונה בתלת מימד על קריסטל, נביט ביצירה מרשימה ומפוסלת; מתנה אשר מנציחה את המתנה היטב.

מחפשים אחר מתנה ייחודית? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת המטבעה.

עובדיה של חברה זו מעניקים שירות מקצועי למגוון לקוחות מהמגזר העסקי והפרטי; לקוחות הכוללים, בין היתר, את הבונים החופשיים ואת רוטרי.