ייצור מדליות

פעולת ייצור מדליות מיועדת למגוון מטרות. החל מאירועי ספורט, הוקרת תודה לחיילים מצטיינים, כמו גם מתן הערכה לתלמידים ולעובדים בעלי הישגים גבוהים – על ידי הענקת פריטים אלו נעניק את התודה כמו גם את התמריץ המדויק. מעוניינים גם אתם במדליות אלו?

יש לכם דרישות בכל הנוגע לאופן הייצור של המדליות?

כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת המטבעה.

חברה זו, אשר נוסדה בשנת 1997, מנוהלת על ידי דרור צחובוי – דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה על ידי גרשון צחובוי ז"ל.

כמו כן, נדגיש כי חברה זו מתמחה בעיצוב ובייצור של מדליות, סמלים, קריסטלים, מחזיקי מפתחות ועוד.

ייצור מדליות על ידי הגורמים הרלוונטיים

רבים מאתנו עוקבים אחר תחרויות ספורט מתוך תקווה לראות את המתעמלים האהובים עלינו מנצחים – ומגיעים למקומות הראשונים. בין אם מדובר באולימפיאדה או שמא מדובר בתחרויות אחרות, אנו נעודד אותם עד לשלב בו הם עולים על הפודיום ומקבלים מדליה. עם זאת, מעמד מרגש זה הוא איננו היחיד בגינו יש לפנות אל מייצרי מדליות.

בין אם מדובר בטקסי מצטיינים בצה"ל, הכרה בעבודתם של מתנדבים, תלמידים וסטודנטים בעלי הישגים מרשימים או שמא מדובר באירועי סוף שנה בבית הספר ובמתנ"סים – מומלץ לפנות אל חברה המתמחה בייצור מדליה ולדון עם עובדיה על מספר נקודות עיקריות. ראשית כל, רצוי לציין עבור איזו מטרה תזדקקו למדליות ומהו העיצוב שלהן.

כמו כן, יש לקבוע את גודלן של המדליות, האם תרצו קופסאות ומעמד עבורן ומהי כמות המוצרים אותה אתם מבקשים. בנוסף, יש לפרט מהו התקציב העומד לרשותכם כמו גם קביעת לוחות הזמנים של ייצור וקבלת המדליות.

במקביל, בבואכם לחפש אחר מומחים העוסקים בעבודות אלו, יש לוודא כי הם מחזיקים בניסיון ובהכשרה המתאימים. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו את המוצר העונה על דרישותיכם.

להכין מדליות – בידיהם של המומחים

בסיומו של הליך עיצוב המדליה, מפסלים אותה באמצעות פלדה ובהתאם לעיצוב – עד הפיכתה של הפלדה לקשה. בהמשך תהליך העבודה, נהוג להטביע סמלים משני הצדדים של המדליה.

מתכננים להעניק מדליה באירוע בית ספרי? ברצונכם לחלק מדליות לחיילים מצטיינים? אצל חברת המטבעה תקבלו את המענה המדויק – והרבה מעבר לכך.

הכנת מדליה

הכנת מדליה לאירועי ספורט, טקסי מצטיינים וכן הלאה תתבצע אך ורק על ידי בעלי מקצוע המחזיקים בניסיון ובהכשרה הרלוונטיים.
כולנו משקיעים משאבים רבים בחיי היום-יום שלנו.

בין אם מדובר בלימודים אקדמיים, עבודה יציבה ומשמעותית, השתתפות בפעילויות ספורט כאלו ואחרות ועוד – אנו נתמרן כל היבט בחיינו על הצד הטוב ביותר. בטווח הרחוק, אנו אף נראה תוצאות חיוביות ואף נקבל על כך פרסים. מעוניינים להעניק מדליה לתלמידים מצטיינים? ברצונכם לחלק מדליות למתאמנים בקבוצת ספורט?

כך או כך, כדי לקבל את המוצר העונה על דרישותיכם יש לפנות אל חברת המטבעה. חברה זו הוקמה בשנת 1997 על ידי דרור צחובוי ומיצבה את עצמה כאחת המובילות בארץ בתחום עיצוב וייצור מדליות, מטבעות, מגן הוקרה, סמלים ועוד.

הכנת מדליה: שלב אחר שלב

רבים מאתנו רגילים להביט במדליות במסגרת ביקור במוזיאונים או בעת צפייה בסרטים. אכן, פריטים אלו הינם חלק ממנהג עתיק יומין אשר השתרש בתרבותנו עוד מימי יוון העתיקה. כמו אז, גם היום נהוג לחלק מדליות לאזרחים, ספורטאים ולאנשי משטרה וצבא על פעילות מציינת. לצורך כך, כדי שנוכל להמשיך ולהעניק עיטורים אלו, יש לפנות אל המומחים. וזאת, לצורך הכנת מדליה.

בבואכם לפנות אל בעלי מקצוע אלו, יהיה עליכם לדון במספר נקודות מרכזיות. כמו מה למשל? נסקור את חלקן כעת:

  • לאיזו מטרה אתם צריכים את המדליות? החל מטקסי ספורט, הענקת הוקרה למצטיינים בצבא, בלימודים או בעבודה וכן הלאה – בהתאם לכך ניתן יהיה להכין פריטים אלו כראוי.
  • כיצד יש לעצב את המדליות? החל מבחירת סמל החברה או הארגון ועד שימוש בחומרי הגלם הרלוונטיים, בהתאם לכך תתבצע העבודה.
  • כמו כן, יש לציין מהי כמות המדליות לה אתם זקוקים.

שירות ויחס מקצועיים ואישיים

בין אם מדובר במדליות ספורט, צבא או במסגרת אירועים אחרים, כדי שפריטים אלו יענו על ציפיותיכם במדויק יש לפנות אל חברת המטבעה.

עובדיה של חברה זו הינם מנוסים, מיומנים ומעניקים שירות ויחס אישי לקהל לקוחותיהם. כמו כן, חברה זו הינה בניהולו של דרור צחובוי, דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי ז"ל.