מעמד למדליות

מעמד למדליות

מחפשים אחר מעמד למדליות שקיבלתם? מאז העת העתיקה ועד ימינו נהוג לכבד אזרחים, חיילים, מתאמנים וכן הלאה ולשבח אותם על הישגיהם הגבוהים. זאת, בין היתר, על ידי הענקת מדליות. במקביל, כדי שניתן יהיה לאחסן אותן באופן שיציג אותן כראוי – יש לפנות אך ורק אל המומחים: חברת המטבעה. חברה זו מנוהלת על ידי דרור צחובוי – דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"H גרשון צחובוי ז"ל.

 

מעמד למדליות: להציג בגאווה את הפרס

לאורך השנים, וככל שאנו מתבגרים, הולכת וגוברת ההבנה כי למעשים יש תוצאות. במילים אחרות, ובין אם מדובר במאמצים רבים לאורך בית הספר התיכון, השירות הצבאי, הלימודים במסגרת מוסדות להשכלה גבוהה כמו גם שעות נוספות בעבודה – עבור כל אלו נתוגמל בהתאם. אחד הביטויים הנפוצים להבעת התודה וההערכה הינו הענקת מדליות.

מדובר במעמד מרגש הקיים מאות ארוכות וממשיך להתקיים גם בזמנים אלו. בין אם מדובר במדליית זהב עבור מקום ראשון בתחרות ספורט, מדליה לכבוד עובד שיוצא לגמלאות או שמא מדובר במעמד אחר – מדובר בביטוי חשוב ביותר המסמל את ההכרה במאמצים שלנו לאורך השנים.

במקביל לכך, כדי שניתן יהיה לאחסן את המדליה כמו גם להציב אותה כך שאורחים יביטו בה בגאווה – מומלץ לחפש אחר מעמד למדליות. ייצור המעמד יתבצע לפי מספר פרמטרים עיקריים. ראשית כל, על המעמד להתאים למידותיה של המדליה. כמו כן, יש לבחור חומרי גלם איכותיים עבור עבודת ייצור המעמד. כך, תוכלו לוודא כי פריטים אלו ילוו אתכם עוד שנים רבות – לדורות הבאים.

לאור חשיבותה של עבודה זו, יש לפנות אך ורק אל בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים. כלומר, החל מניסיון ועד המלצות חיוביות – לאור כל זאת תקבלו מעמד מרשים למדליה.

 

להעניק ללקוח את הפתרון המדויק

מזמינים מדליות לאירועי סוף שנה בבית הספר? ברצונכם להעניק מדליה בתחרות ספורט? מומלץ לפנות אל חברת המטבעה ולרכוש גם מעמד עבור מדליות אלו. עובדיה של חברה זו יעניקו לקהל לקוחותיהם את השירות המקצועי ביותר כמו גם יחס אישי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Open chat