סיכות משטרה

סיכות משטרה

סיכות משטרה הן חלק בלתי נפרד מהסמלים של מוסד חשוב זה. משטרת ישראל הינה חלק משמעותי ממערכת הביטחון בארץ; ארגון אשר מטרתו העיקרית היא לאכוף את החוק כמו גם לשמור על הסדר והביטחון הציבורי. במקביל לכך, חלק מרכזי מהנראות של עובדים אלו הינם המדים שלהם כמו גם הסמלים שהם נושאים עמם – כאשר הסיכות הן דוגמא מצוינת לכך. בין אם מדובר בסיכות כסף, ניקל, מוזהבות או אחרות הרלוונטיות למחלקות השונות – כדי לקבל את הפריט האיכותי ביותר יש לפנות אל חברת המטבעה. חברה זו הינה בניהולו של דרור צחובוי. כמו כן, עובדי החברה חורטים על דגלם ערכי מצוינות – עובדה שהובילה ליצירת קהל לקוחות מרשים כדוגמת הבונים החופשיים ומועדון רוטרי.

 

חשיבותן של סיכות משטרה

כל מדינה ברחבי העולם פועלת בהתאם לחוקים מסוימים; מערכת נהלים לפיה ניתן לנהל סדר יום רגוע ולמנוע אנרכיה. עם זאת, לעיתים קרובות מדי כוחות המשטרה בעולם בכלל ובישראל בפרט נקראים למנוע מצבים מורכבים ומאתגרים. אין ספק שמדובר בעבודה הדורשת תכונות ומיומנויות רבות אותן רוכשים השוטרים לאורך השנים.

במקביל לעבודת הקודש של משטרת ישראל, עובדיה השונים נושאים סמלים שונים; פריטים אשר נועדו להציג אותם ואת התפקיד שלהם, לאיזה תחום ומחלקה הם שייכים וכן הלאה. וזאת, כאשר סיכות משטרה משמשות חלק בלתי נפרד מכך. בין אם מדובר בסיכת יס"מ, משטרת התנועה, המשמר האזרחי, חקירות מודיעין או שמא מדובר במחלקות אחרות במשטרת ישראל, על העובדים לשאת את הסיכות הללו. בהתאם, כדי לרכוש את הסיכות הרלוונטיות, יש לפנות אל חברה המתמחה בייצור סיכות למשטרה.

 

לייצג את המחלקה בגאווה

כוחות השיטור השונים שומרים על ביטחוננו – ואנו חייבים להם רבות. במקביל, נדגיש כי חלק משגרת העבודה שלהם כוללת מדים כמו גם סיכות המייצגות את המחלקה שלהם. כדי לרכוש את הסיכה הרלוונטית עבורכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת המטבעה.  חברה זו מנוהלת על ידי דרור צחובוי – דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי ז"ל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Open chat