מגיני הוקרה

מגיני הוקרה

מגיני הוקרה יביעו את הערכתכם כלפי הצד השני כראוי. לאורך השנים, אנו צוברים חוויות וזיכרונות מרשימים; חוויות המלוות אותנו – כאשר קרובי משפחה וחברים ניצבים לידנו. בהתאם, כאשר מגיעים אירועים חשובים, אנו נביע את תודתנו – על ידי הענקת מתנה בעלת משמעות. אחד הקולגות בעבודה יוצא לגמלאות? התקדמתם בשירותכם הצבאי? מעוניינים להודות לצוות הרפואי מכל לבכם? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המטבעה. חברה זו הינה בניהולו של דרור צחובוי, דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי ז"ל.

 

לכבד את המעמד ולהעניק מגיני הוקרה

כאמור, ככל שאנו מתבגרים אנו צוברים יותר ויותר חוויות משמעותיות; אירועים מעצבים ומשני חיים בזכותם אנו הופכים לאנשים שאנו היום. למעשה, בזכות אירועים אלו אנו אף מקבלים פרופורציות חשובות לצד הבנה מיהם האנשים החשובים לנו ביותר. בין אם מדובר בקרובי משפחה, חברים טובים ו-וותיקים ועד קולגות מהעבודה שהפכו לאנשי סודנו – בזכות הסביבה התומכת והאוהבת שלנו, אנו מצליחים להתמודד עם כל אתגר.

בשל כך, כאשר אחד מהיקרים לנו ביותר מציין אירוע כזה או אחר, מומלץ לבחור עבורם מתנה מכובדת ומרשימה – כאשר מגיני הוקרה הם דוגמא מצוינת לכך. ייחודה של מתנה זו עומדת באפשרויות העיצוב שלה כמו גם בחריטה שניתן לבצע בה. את הכיתוב הרלוונטי יחרוט בעל המקצוע בדיוק רב וברזולוציה מרשימה. כל זאת ועוד, על המשטח הנבחר ובהתאם לעומק החריטה והעיצוב שהלקוח בחר.

כמו כן, נדגיש כי פריט זה ניתן להעניק במגוון אירועים עבור אנשים רבים ושונים. מעוניינים להעניק מתנה לעובד מצטיין? אחד התלמידים שלכם בעל הישגים גבוהים? אנשים מוכשרים התנדבו במקום בו אתם עובדים? או שמא עמית לעבודה יוצא לפנסיה בקרוב? כך או כך, אין ספק שמגיני ההוקרה הינם מתנה ראויה.

 

מגיני הוקרה – פריטים באיכות גבוהה

מחפשים אחר המתנה המושלמת לאנשים האהובים עליכם ביותר? למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם חברת המטבעה – ותקבלו את המענה המדויק ביותר. עסק זה, בניהולו של דרור צחובוי, מתמחה בייצור מגוון פריטים בעיצוב ובחריטה אישית. החל ממגיני ההוקרה, סמלים, קריסטלים, מדליות, מחזיקי מפתחות ועוד – תוכלו ליהנות ממוצר ברמת עשייה מהמעלה הראשונה.

 

מומלץ להעניק מגן הוקרה זכוכית למגוון אנשים ואירועים. לאורך השנים, אנו משתתפים במגוון מסגרות ויוצרים חברויות וקשרים חזקים. בהתאם, כאשר אחד מיקירינו יחגוג מעמד כזה או אחר, אנו נרצה לכבד אותו – ולהעניק לו מתנה ייחודית בעלת אמירה משמעותית. הבן הבכור שלכם מסיים קורס בצבא? בן או בת הזוג מתקדמים בעבודה? אחד ההורים יוצא לפנסיה? כך או כך, כדי להעניק להם את ההערכה ותשומת הלב הראויה, מומלץ לפנות אל המטבעה. עסק זה מנוהל על ידי דרור צחובוי. בין אם מדובר בלקוחות עסקיים או פרטיים, מומחה זה ישמח להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר לצד יחס אישי.

 

מגן הוקרה מזכוכית

 

באילו אירועים מומלץ להעניק מגן הוקרה זכוכית?

לצד השגרה העמוסה, חשוב לקחת פסק זמן ולהעריך את יקירנו. במילים אחרות, בין אם מדובר במעמד כזה או אחר רצוי להעניק מתנה להורים, לחברים ולקולגות בעבודה את ההוקרה וההערכה המגיעה להם – כאשר מגן הוקרה זכוכית הוא בגדר המתנה הראויה ביותר. לאילו אירועים מומלץ להעניק פריט זה? נבדוק את חלקם כעת:

  • סיום קורס בצבא – כל אחד ואחת בארץ מתגייסים לצה"ל כאשר הם מגיעים לגיל 18. מרגע גיוסם, צעירים אלו יעברו מספר תחנות המכשירות אותם ומעניקות להם כלים חשובים להמשך. במקרים רבים, החיילים המצטיינים יקבלו אות הערכה בדמות מגן הוקרה. ולתפארת מדינת ישראל.
  • הצטיינות בעבודה – רבים מאתנו משקיעים משאבים רבים ברכישת השכלה והתמחות לצורך בניית העתיד שלנו. בהתאם, כאשר אנו מוצאים עבודה ראויה בתחום העיסוק שלנו – אנו נשקיע בכך את מרב מרצנו וזמננו. כמו כן, חלקנו אף יקבלו שבחים בצורת מגן הוקרה עשוי זכוכית; מתנה אשר מטרתה לעודד אותנו ולהעניק לנו תמריץ להמשיך בעבודתנו הטובה.
  • יציאה לפנסיה – לאחר שנים ארוכות ומספקות בהן עבדנו במשרד האהוב, הגיע הרגע בו אנו פורשים לגמלאות. במסגרת מעמד מרגש זה נהוג להעניק, בין היתר, מגן הוקרה עם מילות ברכה מהלב.

 

מגן הוקרה זכוכית – להעניק מתנה עשויה בטעם טוב

בין אם במסגרת צבאית, בקרב המשפחה והחברים או שמא מדובר במעמד אחר – מגן הוקרה מזכוכית משמש כמתנה מכובדת ומרגשת. מעוניינים גם אתם להעניק מתנה זו לאחד מיקיריכם? בצדק! כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת המטבעה בניהולו של דרור צחובוי – דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי ז"ל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Open chat