מגיני הוקרה

מגיני הוקרה

מגיני הוקרה יביעו את הערכתכם כלפי הצד השני כראוי. לאורך השנים, אנו צוברים חוויות וזיכרונות מרשימים; חוויות המלוות אותנו – כאשר קרובי משפחה וחברים ניצבים לידנו. בהתאם, כאשר מגיעים אירועים חשובים, אנו נביע את תודתנו – על ידי הענקת מתנה בעלת משמעות. אחד הקולגות בעבודה יוצא לגמלאות? התקדמתם בשירותכם הצבאי? מעוניינים להודות לצוות הרפואי מכל לבכם? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המטבעה. חברה זו הינה בניהולו של דרור צחובוי, דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי ז"ל.

 

לכבד את המעמד ולהעניק מגיני הוקרה

כאמור, ככל שאנו מתבגרים אנו צוברים יותר ויותר חוויות משמעותיות; אירועים מעצבים ומשני חיים בזכותם אנו הופכים לאנשים שאנו היום. למעשה, בזכות אירועים אלו אנו אף מקבלים פרופורציות חשובות לצד הבנה מיהם האנשים החשובים לנו ביותר. בין אם מדובר בקרובי משפחה, חברים טובים ו-וותיקים ועד קולגות מהעבודה שהפכו לאנשי סודנו – בזכות הסביבה התומכת והאוהבת שלנו, אנו מצליחים להתמודד עם כל אתגר.

בשל כך, כאשר אחד מהיקרים לנו ביותר מציין אירוע כזה או אחר, מומלץ לבחור עבורם מתנה מכובדת ומרשימה – כאשר מגיני הוקרה הם דוגמא מצוינת לכך. ייחודה של מתנה זו עומדת באפשרויות העיצוב שלה כמו גם בחריטה שניתן לבצע בה. את הכיתוב הרלוונטי יחרוט בעל המקצוע בדיוק רב וברזולוציה מרשימה. כל זאת ועוד, על המשטח הנבחר ובהתאם לעומק החריטה והעיצוב שהלקוח בחר.

כמו כן, נדגיש כי פריט זה ניתן להעניק במגוון אירועים עבור אנשים רבים ושונים. מעוניינים להעניק מתנה לעובד מצטיין? אחד התלמידים שלכם בעל הישגים גבוהים? אנשים מוכשרים התנדבו במקום בו אתם עובדים? או שמא עמית לעבודה יוצא לפנסיה בקרוב? כך או כך, אין ספק שמגיני ההוקרה הינם מתנה ראויה.

 

פריטים באיכות גבוהה

מחפשים אחר המתנה המושלמת לאנשים האהובים עליכם ביותר? למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם חברת המטבעה – ותקבלו את המענה המדויק ביותר. עסק זה, בניהולו של דרור צחובוי, מתמחה בייצור מגוון פריטים בעיצוב ובחריטה אישית. החל ממגיני ההוקרה, סמלים, קריסטלים, מדליות, מחזיקי מפתחות ועוד – תוכלו ליהנות ממוצר ברמת עשייה מהמעלה הראשונה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות