סיכת עניבה

סיכת עניבה

סיכת עניבה הינה פריט חשוב ביותר; אלמנט אשר ייצור מראה מקצועי, מכובד ומרשים. אומרים על הישראלים כי הם אינם יודעים להתאים את עצמם למצבים ואירועים מכובדים אך ההיפך הוא הנכון. בין אם מדובר בפגישות עסקים, ישיבות מול לקוחות או שמא מדובר במצבים אחרים – אנו נתאים את עצמנו לסיטואציה, כאשר חליפה, עניבה וסיכה ישמשו אותנו בהצלחה. מחפשים אחר סיכה מרשימה אשר תתאים לעניבה שלכם? מעוניינים לרכוש סיכות הנושאות את שם החברה ולחלק אותן בין העובדים? צרו קשר עוד היום עם חברת המטבעה. חברה זו, בניהולו של דרור צחובוי, שומרת על סטנדרט עבודה גבוה. כמו כן, היא משתפת פעולה עם מגוון לקוחות כדוגמת הבונים החופשיים ומועדון רוטרי.

 

לענוד סיכת עניבה

כחלק מהתרבות הארגונית בארץ ובעולם, נהוג להגיע לעבודה עם לבוש רשמי; לבוש הכולל, בין היתר, חליפה ועניבה. מדובר במראה ייצוגי ורשמי אותו יותר ויותר ישראלים מפנימים. כלומר, בין אם כחלק מהיום-יום, השתתפות בכנסים מקצועיים או שמא מדובר בפגישות אחרות הנוגעות לעבודה, נוכל לראות מנהלים ועובדים אחרים בלובש ייצוגי.

כמו כן, חלק בלתי נפרד ממראה רשמי זה כולל אף את הפריט הבא: סיכת עניבה. מדובר בטאץ' איכותי ומרשים אשר ישדרג כל הופעה – ללא כל צל של ספק. חשוב להדגיש כי סיכות אלו אינן מיועדות אך ורק למנהלים ולאנשי עסקים, להיפך. למעשה, מדובר בפריט אותו יכולים לענוד עובדים רבים אחרים אשר חלק מהלבוש שלהם כולל עניבה. החל משירות לקוחות, פנאי וכן הלאה – כאשר עובדים אלו נושאים סיכה ממותגת על העניבה, הם למעשה מציגים את השייכות שלהם לארגון זה או אחר.

 

שיתוף פעולה מהמעלה הראשונה

יצירת מראה רשמי בעבודה תורם לנראות החברה. וזאת, כאשר סיכה לעניבה היא חלק בלתי נפרד מכך. מעוניינים גם אתם בפריט זה עבורכם או עבור העובדים שלכם? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל דרור צחובוי וחברת המטבעה. שיתוף פעולה זה יענה על דרישותיכם המלאות – ללא כל ספק. כמו כן, נדגיש כי דרור צחובוי הינו דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי ז"ל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Open chat