סמלי צבא ואזרחים

ייצור סיכות צבא

בסיומו של ייצור סיכות צבא, נוכל לענוד פריטים אלו בגאווה על המדים.

בחברה בה אנו חיים ועובדים, סמלים הם חלק בלתי נפרד מחיי היום-יום שלנו כאשר רבים מהם תורמים לגיבוש הזהות שלנו. בהתאם לכך, אין זו הפתעה מדוע במערכת הצבאית נשענת על סמלים רבים – כאשר סיכות הן דוגמא מוצלחת לכך.

בין אם אתם משרתים בחיל הרגלים, חיל הים או בתחום אחר במערכת זו, אתם מוזמנים לפנות אל חברת המטבעה ולהזמין את הסיכות הרלוונטיות עבורכם. חברה זו, בניהולו של דרור צחובוי, הוקמה בשנת 1997 ומתמחה בייצור סיכות, מדליות, קריסטלים ועוד.

ייצור סיכות צבא: היבטים חשובים

כאשר נערים ישראלים מגיעים לגיל 18, הם מתחילים שלב חדש ומרגש בחייהם: הגיוס לצבא ההגנה לישראל. לאורך תקופה זו הם מתמיינים ליחידות הצהליות השונות ועוברים את ההכשרה הרלוונטית לתפקידם. לאורך שנים משמעותיות אלו, כל חייל וחיילת מרגישים תחושת שליחות וגאווה – הרי הם משרתים את המדינה ושומרים על ביטחונה! במקביל  לכך, הם לובשים את המדים ועונדים את הסמלים השונים – ומרגישים חלק ממערכת גדולה חשובה.

חלק בלתי נפרד מסמלים אלו כולל את הסיכות השונות; אלמנטים המצביעים על החיל אליו החיילים משתייכים. החל מסיכות כומתה, דרגות צה"ל ועד אותות הוקרה, מלחמה ודגלים – על ייצור סיכות צבא להתבצע באופן המקצועי והמדויק ביותר. בהתאם, בבואכם לפנות אל חברה המתמחה בייצור פריטים אלו, יהיה עליכם לציין לא רק את סוג הסיכות, אלא גם את חומרי הגלם הרלוונטיים, כמות הסיכות להן תזדקקו, רמת דחיפות העבודה ומהו התקציב בו יש לעמוד.

סטנדרט עבודה גבוה

לאורך השירות הצבאי שלנו, אנו לובשים את המדים בגאווה ועונדים את הסיכות מתוך תחושת שייכות לחיל שלנו.

כדי לספק פריטים חשובים אלו לכל חייל וחיילת, מומלץ ליצור קשר עם חברת המטבעה.

עובדיה של חברה זו שומרים על סטנדרט עבודה מרשים ומקצועי. כל זאת, לצד יחס אישי ומכבד לקהל לקוחותיהם.

כמו כן, נדגיש כי חברת המטבעה הינה בניהולו של דרור צחובוי, דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי ז"ל.

עיצוב סמלים

בזכות עיצוב סמלים יצירתי ומקצועי, תוכלו לגבש את מהות וזהות העסק, החברה או קבוצת הספורט בהם אתם לוקחים חלק.

לאורך השנים, רבים מאתנו משקיעים מאמצים כדי לבנות את עצמנו ולייחד את הקול שלנו מאחרים.

עם זאת, איננו מוותרים על תחושת השייכות לקבוצה כזו או אחרת ולקשרים החזקים שלנו עם הקהילה. בהתאם, ובין אם מדובר בחיל צה"לי, מחלקה בחברה, אימונים ספורטיביים או שמא היבט אחר – מומלץ לפנות אל חברת המטבעה ולבקש כי יעצבו וייצרו עבורכם סמלים.

במקביל, נדגיש כי חברה זו מתמחה בעיצוב ובייצור פריטים נוספים כדוגמת מדליות, קריסטלים, מחזיקי מפתחות. בנוסף, היא משתפת פעולה עם מגוון לקוחות כמו למשל רוטרי והבונים החופשיים.

עיצוב סמלים למגוון מטרות

ככל שאנו מתבגרים, כך אנו משקיעים זמן וסבלנות לצורך גיבוש הזהות שלנו. עם זאת, להיות חלק מקבוצה נושא תפקיד משמעותי לא פחות ואף יותר במציאת הקול הפנימי שלנו. החל מבית הספר התיכון, השירות הצבאי, לימודי השכלה גבוהה ועד מציאת מקצוע – כל שלב ושלב תורם את חלקו למי שאנחנו כפרט וכחלק מהחברה בכלל. בהתאם לכל קבוצה וקהילה בה אנו לוקחים חלק, כך נישא בגאווה את הסמלים שלה.

לאור כל זאת, יש להקדיש מחשבה רבה לתהליך עיצוב הסמלים; להשקיע בתהליך יצירתי בסיומו ניתן יהיה לקבל סמל מוסכם המשקף את ערכי הקבוצה.

במקביל לכך, נדגיש כי סמלים לא נועדו לייצג אך ורק זרמים דתיים, קבוצות ופעילויות ספורט וכן הלאה. למעשה, הם מיועדים גם, לדוגמא, לתנועות נוער. כמו כן, הם משרתים כראוי מגוון כלי תחבורה המחפשים לבדל את עצמם מהמתחרים.

עבודה חסרת פשרות

מטרתם של סמלים היא לקשר ולגבש בין מספר רב של אנשים בעלי מכנה משותף.

בין אם מדובר בסמלים לאומיים, חברתיים, עסקיים או אחרים – כדי לקבל את המוצר האיכותי והמדויק ביותר צרו קשר עוד היום עם חברת המטבעה.

חברה זו הוקמה בשנת 1997 על ידי דרור צוחבוי – חבר בארגון הבונים החופשיים משנת 1992.

כמו כן, נדגיש כי חברה זו מנוהלת על ידי דרור צחובוי – דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי ז"ל.