פאצ'ים לבגדים

פאצ'ים לבגדים

פאצ'ים לבגדים מחזיקים ביתרונות רבים. בטרם נצא מפתח ביתנו, אנו נחשוב היטב על ההיבט הבא: אופן הלבוש שלנו. בין אם מדובר בקוד לבוש לעבודה, מדים לשירות הצבאי או שמא מדובר בביגוד מסוג אחר – עלינו להראות מרשימים וייצוגיים. אחד האלמנטים שישדרגו אותנו ללא ספק את הינם פאצ'ים עבור הבגדים. ברצונכם ליצור מדים עם סמל החברה? מעוניינים לשדרג את הלוק שלכם? צרו קשר עוד היום עם חברת המטבעה. חברה זו מהמובילות בארץ בתחום עיצוב וייצור פאצ'ים, מדליות ומטבעות, סמלים ועוד. כמו כן, הוא עוסקת בתחום זה למעלה מ-20 שנה ומעניקה לקהל לקוחותיה שירות מקצועי ויחס אישי.

 

פאצ'ים לבגדים: למגוון מטרות

מדי בוקר, כאשר אנו מתעוררים ליום חדש, נתכנן את סדר הפעולות והמשימות העומדות לפנינו. החל מנסיעה למשרד, איסוף הילדים מבית הספר ועד ביקור אצל החברים וההורים בערב – רבים מאתנו מתמרנים בין מגוון אתגרים. במקביל לכל זאת, אנו נקדיש מחשבה רבה גם לאופן הלבוש שלנו ולדרך בה אנו מציגים את עצמנו. בין אם מדובר במדים לעבודה או שמא מדובר בפריטי לבוש אחרים, כדי לייחד את הביגוד שלנו מומלץ להסתייע בפאצ'ים לבגדים.

כאשר אנו מדברים על פאצ'ים, הכוונה היא לבד רקום בעל שכבה של דבק בחלקו האחורי. את הפאצ'ים עצמם ניתן להדביק אל הבגד באמצעות פעולת גיהוץ קלילה, כאשר הדבק שמאחורי הבד הרקום נמס ונצמד בחוזקה לפריט הלבוש.

נדגיש כי פאצ'ים מיועדים למגוון מטרות ופריטי לבוש. ראשית כל, ניתן להטביע באמצעותם את סמל החברה על מדי העובדים. כמו כן, ניתן להדביק אותם על בגדיהם של ספורטאים המתחרים במסגרת תחרויות.

 

להגשים את המטרה כראוי

החל מתחרויות ספורט, לבוש רשמי לעבודה או לכנסים ועד שדרוג בגדי היום-יום, בזכות פאצ'ים תוכלו לרענן את המראה שלכם כמו גם להגשים מטרות אחרות. כל זאת ועוד, בזכות שיתוף פעולה מקצועי עם חברת המטבעה. צרו קשר עוד היום ותיהנו מסטנדרט עבודה מרשים וחסר פשרות. בנוסף, נדגיש כי חברת המטבעה מנוהלת על ידי דרור צחובוי – דור שלישי לחברת צחובוי החוגגת בימים אלה 100 שנים להיווסדה ע"י גרשון צחובוי ז"ל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Open chat